Březen 2012

Tolik lidí ti řekne " Nemůžeš ! Nemáš na to! Nedokážeš to!" ... ale všechno, co musíš udělat, je otočit se a říct " Tak koukejte..."

30. března 2012 v 14:13 | [Bloody // BiBi] |  Články na téma...

Já…


Skvělé téma, přímo mi hraje do karet. Takže já, něco o mé minulosti a přítomnosti.

Proč se největší bestie tváří nejvíc nevinně?

28. března 2012 v 17:58 | [Bloody // BiBi]

Nebudu se omlouvat, že jsme tu nebyla, jelikož je to u mě už ohrané.

Mám 256469 důvodů, proč tomu tak je,ale bojim se to sem napsat, protože jsou to už osobní věci, lépe řečeno, něco málo vzpomínek na pátek a pocity.

Zkráceně.

Každým dnem přemýšlím, jaký má vlastně svět význam. Od malička nám rodiče a nejen oni cpou, jak se nám vše vrátí, at' to dobré nebo špatné,ale pak vyrosteme a do našeho života přijde mnoho lidí. Někteří jsou svině, někteří ne, ale nejlepší je když tu největší svini máte po boku 9 let,. Celých 9 let vám, a nejen vám hazí pod nohy klacky a snaží se vám vše zkazit. A ejhle. Nemělo by se jí to náhodou vrátit? Proč jí to stále prochází, proč tolik lidí už rozeštvala a stále se jí daří? Proč se ta největší bestie tváří nejvíc nevinně? Proč? Proč? Proč? Tolik odpovědí a přitom téměř nikdo nezná odpověd', ale takovej ten život už asi je.

Já se o to pokoušela, snažila jsem se být svině, ale prostě to nedokážu, obzvlášt' né po tom, co mi řekl on. ( Už tu určitě někdy byl, společně s ,P, je jedinej kluk, kterej mi v mém srdci neustále přetrvává. Budem mu řikat ,D, ) Řikala jsem mu, že si to o mně hodně lidí myslí, on odpověděl, že on si to nemyslí. Tak jsem se ho zeptala co si o mně myslí, jeho odpověd' zněla : Jsi pěkná, hodná, milá… A dál si to bohužel nepamatuji… Něco tam ve mně se pohnulo a já měla pocit, že přece jenom se ta má čest alespon' trochu vyplatila. Problém je v tom, že na to často myslím, až nezdravě často, achjo…


Ted' jsme našla citát ,, Neodolala jsem ti nikdy..neodolala bych znova.. '' ...
A co vy? Jaké máte zkušenosti s takovými lidmi?

Kusovka 007.

24. března 2012 v 10:56 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Kusovky
Pravda.

Rest - Nestarám se

24. března 2012 v 10:50 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC- Songs

Možná je sprostá, možná není dobrá, možná se vám nelíbí,ale ty slova jsou tak pravdivá, že jí poslouchám furt a furt dokola. A dlouho budu.

Picty na téma... [ Floral Style ]

19. března 2012 v 16:57 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Picty na téma

Tento styl se mi někdy líbí, někdy ne. Nesmí to být přehnané,ale když člověk umí sladit květinové kousky i s ostatnim oblečením a doplňky může tento vzor opravdu vyniknout. :) A tak sem přidávám pár kousků, které mě zaujaly.

Postava, aneb otázka velkých prsou nebo štíhlého pasu?

18. března 2012 v 11:35 | [Bloody // BiBi] |  Články na téma...
Tak jo, už delší dobu plánuji, že o tomhle napíšu, jelikož je to mé každodenní přemýšlení.

Někteří lidé mají to štěstí, že mají velká prsa i štíhlou postavu zároveň, těm to opravdu závidím.


Kusovka 006.

18. března 2012 v 11:15 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Kusovky

Nemůžu si pomoct, prostě to sem musím dát! Dokonalost! O__o

Desing blogu 05.

18. března 2012 v 11:12 | [Bloody // BiBi] |  GRAPHIC - Dessy mého blogu

Nojo, už zase novej dess, ale už to chtělo změnu, jelikož předchozí byl na mě už příliš tmavý. :D Tak co na něj řikáte? :)

Něco málo o mně.

14. března 2012 v 18:51 | [Bloody // BiBi]

Pro vás jsem [Bloody // BiBi]. Dřív jsem tu uváděla své jméno, a dokonce tu měla i své fotky, ale jelikož se blog dostal na oči nesprávným lidem, raději si teď udržuji své soukromí. Některé z affs na mě mají možná kontakt přes fb.
Článek dělám na rychlo, časem sem budu doplňovat některé věci (:D) .

Daniel Gillies have a birthday !

14. března 2012 v 17:04 | [Bloody // BiBi] |  TVD - News
Daniel Gillies z TVD má narozeniny! Dnes slaví své 36. narozeniny! Mně osobně se strašně líbí. O_o Role Elijaha mu fakt sedla. ^^Někdy se musíme vzdát něčeho krásného,aby mohlo přijít něco krásnějšího.

14. března 2012 v 16:59 | [Bloody // BiBi]

Mám to za sebou.

Už spolu nejsme, mám to za sebou. Samozřejmě, že jsem mu to řekla do očí, asi nikdy nezapomenu na ten výraz překvapení. Někdy si pokládám otázku, zda-li jsem udělala dobře,ale nechci se tím zaobírat, jelikož vím, že jsem dobře udělala. Jinak bych se trápila doteď. Teď se cítím volně,ale především šťastně. :)

Zase nemám na blog moc času nebo spíše chuť a nápady, což mě docela mrzí. Teď k ,,panu P" (:D). Nic nového. Jen nad ním často přemýšlím, když jsem řekla, že nechci vztah, taky jsem to tak myslela, dokonce ani s ním bych neudělala výjimku, i když jedna z kamarádek tvrdí, že by mi to jen prospělo a že stejně by to dopadlo jinak. (Jo, v tom má asi pravdu .) Další mě do toho furt nutí, teda je to milý,ale připadá mi, že to příliš prožívá. Mám jí ráda a rozhodně jí nechci křivdit! Ale proč, prostě nedokážu uvěřit tomu, že chce abych byla šťastná? Když jsem se jí zeptala na to, proč se o to tak snaží ( Abychom byli spolu.), odpověděla, že jsem s ním byla vždy tak šťastná, dokonce i když to byli jen večery. Má pravdu, pokud je za těmi větami opravdu něco, nějaký plán, nejspíše se jí podařil. Tahle věta mnou projela jako elektrický šok, a zůstala ve mně stejně, jako pocity po něm. Docela nad ní přemýšlím. Jo, byla jsem šťastná, v jeho objetí jsem byla tak… svá. Pamatuji si, jak jsem si chtěla napsat do deníku, že je to zvláštní,ale že v jeho objetí je mi fakt dobře a pak jsem přemýšlela nad tím, že celé mé deníky jsou jen a jen o něm, a i když jsou tam zmiňování jiní kluci, vždy je tam alespoň jednou on. Zatraceně.


No nic, myslím, že jsem se rozepsala až. . až. . (:D)O_o

You're my most beautiful memory ! ')

8. března 2012 v 21:18 | [Bloody // BiBi]

Teď tu zase nějakou tu dobu nebudu, takže si potřebuji vypsat své pocity. Možná to nebude dávat smysl, ale co, hlavně že to ze sebe dostanu. Budu to psát jakoby pro něj, říkejme mu pan P. (Ano, nic lepšího jsem nevymyslela. :] ), jelikož tu bude zmiňovaný asi 57469465446 krát, po přečtení pochopíte.Úsměv je pouhý klam dvou lidských tlam :)

7. března 2012 v 9:02 | [Bloody // BiBi]

Ciao!I'm so hapyyyy!!

2. března 2012 v 13:33 | [Bloody // BiBi]
Jo, jsem s ním! :P
Nemám na blog teď moc času, jelikož jsou prázky a mám plně nabitej program. ale mám výmluvu! Jsem s ním! Snad mě omluvíte O:)))