Únor 2012

Promazávání deníku.

28. února 2012 v 18:26 | [Bloody // BiBi] |  BLOG - NEWS
Zdravím, takže jsem konečně založila rubriku, ve které budou novinky ohledně mého blogu.
První novinka není ani tak novinkou jako spíše oznamováním. (Jo, mně to smysl dává. (:D) ) Chci, promazat rubriku ,,My diary''. A důvody? Za 1) Nemůžu se dívat na to, jak jsem psala. 2) Bože, ty události, já byla tak trapná! 3) mohlo by se to dostat do rukou nechtěných osob.

Toť vše. (:D)

Ian Somerhalder

28. února 2012 v 18:14 | [Bloody // BiBi]

Povolání: Herec, model, producent
Datum narození: 8. 12. 1978
Místo narození: Covington, Louisiana, USA
Znamení: Střelec
Výška: 177 cm


Ian 002

28. února 2012 v 17:05 | [Bloody // BiBi] |  IAN SOMERHALDER - GALLERY

Kvalita nic moc,ale on je na ní prostě k sežrání!


People change. Memories don't.

25. února 2012 v 10:08 | [Bloody // BiBi]
Stává se ze mě malý, ufňukaný, neužitečný děvčátko,co neví co chce. Jo, jsem zažila včera trochu zvratovou událost, která se mnou mírně otřásla. O_o Ale musím se vzchopit. Přeci vím, že lidé jsou svině, kteří jen ubližují a to, žen i nejlepší přítel tě může zradit, to taky vím. Ale přesto vinnou nejmenovaného pití, mě to včera vzalo tak, že jsem to nevydržela a fňukala. Proklínám se za to :) ! Jinak s ním (Chá, tak si tak řikám, kolikrát jsem tu napsala ,,ním'' a koho všeho jsem pod tím myslela, jsem strašná.) nic nového, je hodnej a všechno,ale… Necítím k němu nic, necítím ani chtíč. Nikdy jsem nikoho nemilovala a snad ani nebyla zamilovaná. Myslim, že když řeknu, že jsem nepoznala kluka, který by splňoval mé
ideály, nebude to nafoukané. Nikdy jsem nezažila pocit motýlů v břiše, dokonce ani při všech těch milostných věcech, co se s kluky provádí. Nikdy jsem nebyla nervózní, když jsem měla jít s nějakým klukem ven (Samozřejmě když nepočítám dětství.). Asi ho mám ráda,ale jako kamaráda. Nevím, jestli je dobrý nápad to kazit tím, že by jsme to spolu zkusili,ale já jsem prostě nepoučitelná. Jinak se vrátím k mým drahým přátelům. Zklamání, toho už mi dal život hodně,ale jsem za něj ráda, díky němu jsem tam, kde jsem a vím to, co vím. :) A to, že se na mě moji nejlepší přátelé naštvou a já ani nevím proč, by se dalo pokládat za běžnou věc. Kašlu na ně, nikdy se nikomu neotevřu, pak to akorát bolí… A co vy? Jak se máte? Taky máte takové perfektní přátele?

Boys part 2.

23. února 2012 v 18:19 | [Bloody // BiBi]

Picty na téma... [ Boys ]

20. února 2012 v 15:45 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Picty na téma

Booože, tak tyhle obrázky jsem na svém blogu zvěřejnit, prostě musela! :3 C.č a pochopíte proč.

Angelina Murderotic

19. února 2012 v 16:37 | [Bloody // BiBi]

Život je praxe, nikoliv teorie! :)

18. února 2012 v 16:04 | [Bloody // BiBi] |  Články na téma...
Tohle téma mi hraje do karet.
Ta zatracená věta 'Co kdyby…'. Nese s sebou tolik pocitů a představ…
Někdy krásné, někdy špatné. Na tohle téma by se mohl napsat bezpočet článků a každý by mohl být o něčem jiném. Já budu psát o větě jako takové a jakou roli hraje v našich životech.

Život je jako běh v rozvázaných teniskách.Nikdy nevíš kdy si rozbiješ hubu..

17. února 2012 v 17:12 | [Bloody // BiBi]
Tak se zase ozývám.
Na blog (ano, už po 165464654) jsem neměla čas. Jestli je u mě něco nového? Ano. Takže, čím bych začala? Asi tím nejpodstatnějším.
Tento článek psát nechci,ale chci aby se na tomto blogu zachovala alespoň polovina mě samotné. to, že se v sobě nevyznám, není nic nového,ale že až tak, to ani já sama nevěděla. Objevil se. On s velkým O,ale to se mi bohužel jen zdálo a nebo ne? Znám ho už několik roků, jsme si celkem 'blízcí' taky už alespoň půl roku,ale nikdy jsem nad ním nepřemýšlela takhle, ne tak do hloubky. Vždy to byl jen pěknej kámoš, co má stejné zájmy.
Až minulý týden jsme se dali do řeči. Nevím, co to spustilo a ani nevím jak je to možné,ale podařilo se mu zbourat masku ledové královny a dostat se mi pod kůži. Ty oči,ach... Tak černé... Jako noc. (Zajímavé, to mě napadlo až teď.) Hned tu noc se mi o něm zdálo, je zvláštní, tím krásným způsobem. Je jiný, než jsem si myslela... Vypadalo to krásně, vypadá to krásně, ale to by nebyl můj život,aby se to obešlo bez 'jenže'. Připadá mi, že neví co chce, že každou chvíli má rád jinou holku.Za tu dobu,co se přátelíme už děsně 'miloval' dvě, byla to má naivita, když jsem si myslela, že u mě by to mohlo být jiné. Nebo vlastně nebyla, nebyli jsme spolu. Ale co se nestalo. Dnes se ke mně donesla zpráva, že chodí s jednou slečnou od nás ze školy.... Bohužel, mě to utvrdilo jen v tom, že svou masku nikdy nemám pouštět k zemi nebo to dopadne blbě. Ale zpět k začátku, psala jsem, že jsem nejistá. Nejistá jsem protože, mně to nevadí, né takovým způsobem jako by mělo, kdybych byla zamilovaná. A já bych dala ruku do ohně, že jsem zamilovaná byla! Tedy, myslela jsem si to...
Jádro problému spočívá v tom, že tohle se mi děje často. Nejen to i horší věci. Čím dál, tím víc zapomínám... Na věci, které se děly, na to co jsem řekla... Co se to jen děje... Doufám, že tohle období brzy skončí a doufám, že to s ním.. Dopadne alespoň nějak dobře pro mě...

Jak na make- up podle Kathernie Petrove (Pierce) z TVD?

17. února 2012 v 16:47 | [Bloody // BiBi] |  Tutorials
© Bloody // BiBi


Cindy Suicide

12. února 2012 v 14:11 | [Bloody // BiBi]

SCENE PEOPLES

11. února 2012 v 15:38 | [Bloody // BiBi] |  Scene People

_______________________________________________


_______________________________________________

SCENE BOYS

11. února 2012 v 15:33 | [Bloody // BiBi]
SCENE GIRLS

11. února 2012 v 15:21 | [Bloody // BiBi]

Desing blogu 0.4

11. února 2012 v 10:14 | [Bloody // BiBi] |  GRAPHIC - Dessy mého blogu

Tak u tohohle desingu mám po dlouhé době pocit, že mě vystihuje na 99%. Kitsune a japonská, magická atmosféra, v tom si libuji od chvíle, kdy jsem si přečetla již mnohokrát zmiňované upíří deníky. Popisky do menu jsem si zvolila ve stylu Volta Disneyho. Pozadí stránky zůstalo opět neměnné. Jak jsem řekla, jsem s ním velice spokojená! :)

Kde je život, je naděje.

8. února 2012 v 15:48 | [Bloody // BiBi]
Celkem dlouho už jsem nepsala na blog, je to hned kvůli několika důvodům.
Za 1) Bohužel se mi v prohlížeči našel virus a celej jsem ho musela smazat a nejde mi nainstalovat zpět, uznávám, to by nebyl takový problém, jako kdyby mi na všech ostatních nešel ten net zatraceně pomalu.
Dokonce, když jsem se dokopala k tomu abych nastahovala alespoň pár fotek, nešel mi přidat článek, protože mi to psalo nějaký problémy. A já nemám prostě trpělivost a nyní ani čas tu sedět 10 minut a zkoumat, jak to mám udělat.
Za 2) Jo, sice jsou mé dny stále normální, bez jakýchkoliv zážitků, ale stejně nemám čas, ani já sama si nedokážu tuto záhadu vysvětlit. Mám tolik času a stejně nestihnu přes ten den udělat, to co jsem chtěla. O_o
Upřímně řečeno mě to štve, mám svůj blog ráda a články přidávám pokaždé s radostí, nikoliv s povinností. A teď se cítím 'omezená'. No, když už jsem se dokopala k deníkovému článku,alespoň tedy napíšu, pár věcí, které se udály v mém ne příliš zábavném životě.


Jeden z mnoha důvodů, proč už články tohoto typu moc nevedu je, že nemám co psát. Když nad tím tak uvažuji, je mi na nic. Každý den je stejný, neměla bych co psát a když už se něco děje, nechci to sem psát, protože jsou věci (pocity) o kterých nemluvím s nikým, natož abych je zveřejňovala na webu. Můj problém je, že už se po tom všem nedokážu otevřít, já to vidím jako slabost. Možná ani nechci. I přes všechno mé snažení odolat běžným lidským citům, to poslední dobou nezvládám. Někdy mám pocit, že jsem zamilovaná,ale pak si uvědomím, že to opravdu nehrozí. Hned mě to přejde. Ale za to bych měla být asi ráda.Další věc co považuji za slabost, jsou ty rádoby zamilované puberťačky, co si vylejvají své srdce všem lidem, které znají. Díky bohu, že k nim nepatřím. Já už nevím, co mám psát.
V poslední době přemýšlím ve větách typu 'Co kdyby...'. Asi stále naivně věřím v to, že jednoho dne potkám osobou, která by do mích všedních, nudných dnů vdechla paprsek slunce a života. . .
P.S. Jdu na jiný prohlížeč, protože mi opět nejde přidat článek!!!!!! A obrázek nahrávám již po 4. :))))))))

Zoufalství. Deprese či životní zkouška?

5. února 2012 v 12:15 | [Bloody // BiBi] |  Články na téma...

Zoufalství. Často používaný pojem, co však značí?
Názory jsou individuální , pro každého je zoufalství něco jiného, ale myslím že se všichni shodneme, když řekneme že každý člověk si tímto pocitem alespoň jednou za život projde.
Já si tím už prošla, je to ten pocit, že už nemůžete dál, nemáte sílu bojovat a nemáte sílu žít. Je to ten pocit, když ztratíte veškeré naděje a máte chuť se zahrabat hluboko do země a už nikdy nevylézt.
Zoufalství prožívá každý z nás jinak. Každý člověk má individuální hranici, kterou když překročí, může se nazvat zoufalým. Lidé jsou různí, někteří jsou zoufalí když se jim nedaří zhubnout, jiní když dostanou špatnou známku ve škole a přitom se učili. Jak jsme již zmiňovala každý to prožívá jinak.
Možná bych to mohla nazvat depresí, možná životní zkouškou je jen na nás co se zoufalstvím uděláme. Nesmíme zapomínat, že je to jen na nás, jak si život zařídíme a že i v té nejhorší situaci je cesta zpět, stačí jen věřit a chtít! :)

"Zoufalství je největší z našich chyb."


© Bloody // BiBi

Paul Wesley - Info about him

5. února 2012 v 10:35 | [Bloody // BiBi]
Povolání: Herec
Datum narození: 23.7 1982
Znamení: Lev
Výška: 180 cm


Nina Dobrev - Info about her

5. února 2012 v 10:06 | [Bloody // BiBi]
Povolání: Herečka, modelka
Datum narození: 9.1 1989
Znamení: Kozoroh
Výška: 169 cm