Leden 2012

Jak na oční stíny podle Taylor Momsen?

31. ledna 2012 v 18:33 | [Bloody // BiBi] |  Tutorials

Tuhle mladou rebelku zná dnes již skoro každý, je to díky jejímu originálnímu vzhledu, který se vyznačuje hlavně černými stíny, které zvýrazňují její oči. Zde je alespoň malá napodobenina jejího make-upu a tutorial jak na něj. Je v angličtině,ale já ho pochopila snad i vy pochopíte. :)
(c) Bloody // BiBi

THE VAMPIRES DIARES - Books

31. ledna 2012 v 16:22 | [Bloody // BiBi]
Největší obrázek výrobku Upíří deníky – Probuzení
1. Díl - Probuzení

Největší obrázek výrobku Upíří deníky – Souboj
2. Díl - Souboj

Upíří deníky - PROBUZENÍ

31. ledna 2012 v 16:20 | [Bloody // BiBi] |  Knihy v mých myšlenkách

UPÍŘÍ DENÍKY

PROBUZENÍ

Největší obrázek výrobku Upíří deníky – Probuzení
ANOTACE

V dobách kvetoucí italské renesance se bratři Damon a Stefan Salvatore bezhlavě zamilovali do krásné mladé upírky Katherine. Ačkoli bylo její srdce dost velké pro oba, každý z nich ji chtěl mít jen pro sebe. Jejich nesmiřitelný souboj o Katherininu přízeň však vedl k její smrti, po které zůstali dva nesmrtelní, na smrt rozhádaní chlapci se zlomeným srdcem...Po několika staletích se má boj Damona a Stefana opakovat. V malém americkém městě se seznámí s krásnou a chlapci obletovanou studentkou Elen, jejíž podobnost s Katherine je neuvěřitelná... ...všichni kluci po mně touží, ale já chci jen Stefana. Je krásný, tajemný a donedávna mně ignoroval a vyhýbal se mi... Asi už vím proč. Má totiž děsivé tajemství, které znám jen já...Autorka: L.J. Smith
Žánr: Horor/ Fantasy/ Romantický
Hlavní postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Meridith

Můj názor
Sérii knih upířích deníku jsem si velmi oblíbila už po prvním přečtení. Dokázala mě vtrhnout do děje, jako to dokázalao jen málo knih. Někteří lidé si stěžují na způsob jakým byla napsaná,ale mně se naopak líbil. Líbil se mi neobvyklý děj, charakter hlavních postav a události. Události zejména proto, že měly reálný základ. Knižní serérii čtu již po druhé a musím říct, že můj názor se nezměnil. :)
1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Protože mě upíří tématika v knihách snad nikdy neomrzí a upíří deníky jsou proslulé po celém světě.
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Chtíč, dosažení
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Věčnost
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Většinou jsou to hlavní postavy a ani v upířích deníkách tomu nebylo jinak. Elena, krásná středoškolačka, která má vždy co chce. nikoliv tím, že by měla peníze nebo podbně,ale díky své vytrvalosti a neústupnosti. Musím ovšem přiznat, že v některých situacích jsem se viděla i v neméně proslulém Damonu Salvatorovi.
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Těch tam bylo. Ale když to tak shrnu určitě propracované charaktery hlavních postav.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Nejspíš až moc pasáží o Eleně a její snaze dosáhnout Stefana.

80%

PIERCINGS - Pictures

31. ledna 2012 v 15:54 | [Bloody // BiBi]


PIERCINGS

31. ledna 2012 v 13:53 | [Bloody // BiBi]

PIERCINGS


001. Kinds
→ Druhy.

_______________________________________________

→ Obrázky

_______________________________________________

PSYCHOLOGY

31. ledna 2012 v 13:46 | [Bloody // BiBi]

PSYCHOLOGY


→ Symbolika.

_______________________________________________________

Picty na téma... [ Septum ]

29. ledna 2012 v 19:41 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Picty na téma

Septum - piercing nosní přepážky. Mně osobně se strašně líbí,ale asi bych si ho nedala, jelikož se k mému stylu ubec nehodí. Scene style se mi strašně líbí,ale nejspíš to není nic pro mou povahu, možná časem.

Upíři - Střet s realitou

28. ledna 2012 v 19:53 | [Bloody // BiBi] |  Upíři mezi námi
Tak jo, už jsem dloho nenapsala žádný článek týkající se této tématiky.

Upíři v realitě?
Mnoho lidí si pod pojmem upír představí buď třpytícího se Edvarda nebo jakoukoliv jinou osobu s pusou od krve. Každá knížka, každý film má v sobě vždy ukrytou i sebemenší špetku reality, bohužel pro oko fanynky stmívání nepostřehnutelné. Upíři v realitě nepotřebují k životu krev, nevadí jim sluneční světlo a nejsou to gothici oblečení v temných kabátech. Jsou to na první pohled normální lidé, přesto se však velice od lidí liší.
Jsou to velice inteligentní 'stvoření' s velkým charismem. Většina z nich díky své inetligenci už ví, co obnáší lidský život, popřípadě co obnáší žít mezi lidmi, kteří jsou sice 'vychcaní' nikoliv inteligentní. I přes smutnou skutečnost, že kdyby se upíří jedinci spojili, mohli by ovládnout celý svět, tomu tak není. Díky své inteligenci vědí, že lidé neuznávají nadřazené druhy než-li jsou oni samotní. Vzpomeňte si na bělochy, kteří vtrhli mezi mírumilovné, chytré indiány. Jak to dopadlo? Dnes již téměř žádní nejsou. Domyslete si, co by se stalo kdyby lidé věděli o existenci upírů? Jak by to dopadlo? Pokud jste někdo viděl underwold - probuzení, domyslete si to...
Některým z vás už asi došlo, proč tohle vše zmiňuji. Nemůžete je potkat a poznat je. Nemůžete je nalézt ani na netu, možná se s nimi setkáváte každý den,ale jak by ste to mohli vědět, když oni sami nechtějí? Upírství obnáší spostu darů, ať už jsou dobré nebo špatné. Je to něco, co normálnímu člověku nikdy nebude dopřáno.
Nemám co bych ještě podotkla, chci jen upozornit na to, že když se někdo na netu vydává za upíra není upír. Nebo možná je,ale velmi nezkušený. Upírem se nemůžete stát kousnutím, tak už si to zatraceně uvědomte. Lidé neuznávají to,co oni sami nepochopí, jednoduše to pro ně neexistuje. Jestli se smějete, jaký jsem blázen, že na ně věřím, já se směji vám, že víte o tomhle světě tak málo.......

Článek týdne s názvem "Sociální sítě".

26. ledna 2012 v 14:10 | [Bloody // BiBi] |  Články na téma...
Pod pojmem sociální síť se ki vybaví hlavně facebook, tak tedy budu psát o něm.

Můj vztak k sociálním sítím obecně není ničím zvláštní. V některých ohledech nám můžou být nápomocné a v druhém i obrátit život naruby.
Já facebook hlvaně oceňuji v tom, když něco ( v mém případě se to stává dost často) domlouvám na poslední chvíli. Díky němu si můžu zjistit úkol,aniž bych si čerpala kredit nebo si marně snažila vybavit zadání co bylo napsáno na tabuli. Někdy mi zkrátí i dlouhé, nudné chvíle, které poslední dobou zažívám až moc často. Přes facebook můžeme poznat i fajn lidi, kteří nám mnohdy přirostou k srci. ( Jo, kvuli tomu ho někdy fakt miluju!:D) Nebo si jen tak pokecat s kamarády. Mnoho lidí ho bohužel používá i k vyjádření svých citů, s čímž já rozhodně nesouhlasím, jo, je to sice lehčí,ale kde to jsme?! Lidé si po staletí vyznávají lásku do očí a tak by to také mělo zůstat.
Také musím upozornit na smutnou věc, jménem kyberšikana. O šikaně vím své, proto vím, že to není nic pěkného. Ale jelikož jsem zastáncem 'osudu', tak tvrdím, že vše zlé se později ukáže jako dobré. (Mám s tím své zkušenosti.) Díky šikaně, jsem teď tam, kde jsem. Nejsem naivní a citlivá blbka, co si vylejvá svý srdíčko každýmu druhýmu (Pardon, jestli vám to něco připomíná.:D) Ale zpět k věci. Dál jsou tu ty případy, falešných profilů za kterými se skrývali všelijací násilníci. Bohužel je jen málo případů, kdy to dopadlo dobře. A protože vím, jak jsou lidé líní si číst dlouhé články, končím toto téma s tím, že podle mě má každá sociální síť své plusy i minusy a s rozumně stráveným časem na ní, se nám může jevit jako velice dobrá věc.


Damon Salvatore - I Don't Care

25. ledna 2012 v 18:58 | [Bloody // BiBi] |  TVD - Videos

Ty výrazy, ten šarm. Jeho herecký výkon je snad neocenitelný !

Michael has a birthday today!

25. ledna 2012 v 16:48 | [Bloody // BiBi] |  MICHAEL TREVINO - News
A-michael-trevino-25_large

Michaela známe jako Tylera, který hraje vlkodlaka v TVD. Dnes slaví své 27. narozeniny, přijme mu tedy vše nejlepší ! :)


Michael Trevino

24. ledna 2012 v 20:31 | [Bloody // BiBi]
01. Gallery
→ His photos

__________________________________________________________

02. News
→ News about him

__________________________________________________________

03. Photoshoots
Photos of professional photographers

__________________________________________________________BiBi se nudila, aneb design blogu 0.3

24. ledna 2012 v 20:29 | [Bloody // BiBi] |  GRAPHIC - Dessy mého blogu

Tak s tímhle jsem fakt spokojená, tak nějak mě vystihuje a navíc je to má práce. A to nemluvím o úžasném obličeji, který na mě vykoukne kdykoliv navštívím svůj milovaný blog:D. Kdyby někdo nevěděl co je to za slečnu, za Damonem, je to Amy Lee - Další milovaná osoba.

'Nezapomeň, kdo opravdu jsi Dělej si, co chceš! '

22. ledna 2012 v 13:43 | [Bloody // BiBi]
Zdravím.

Poslední dobou přemýšlím nad komentářema, které sem přidaly některé mé affs. Třeba, že desing blogu na mě moc nesedí. Je to pravda. Každou chvili sem cpu, jak má desítky nápadu, tak proč teď nedokážu vytvořit smysluplný článek? Proč ta maska sebekontroly a klidu každou chvíli padá? Tolik otázek na srdci a tak málo odpovědí. Připadá mi to jako, kdybych křičela do prázdna, do němé zdi. Vyhledávám černou, uklidňuje mě. Nesmím zapomenout kdo doopravdy jsem. Nesmím dovolit té masce aby se stala mou součástí. Nedává to smysl. Ale dostáváme se k dalšímu komentáři, piš 'deníkové' články, protože články o celebritách s sebou nenesou žádnou zkušennost ani nic o tobě. Tak píšu. 'Nezapomeň, kdo opravdu jsi. Dělej si, co chceš! '

21976_449531220095_438515185095_11221034_1393167_n_large

Kusovka [005]

22. ledna 2012 v 13:09 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Kusovky

Co dodat.

What is the best movie? / Jaký film je nejlepší?

19. ledna 2012 v 19:37 | [Bloody // BiBi] |  CONTEST - SOUTĚŽE
Chceš propagovat svůj oblíbený film? Pak je tu jedinečná šance! Zapiš se do mé nové soutěže, stačí jen vyplnit:

1. Jméno
2. Blog
3. Jméno filmu

Toť vše. Výherce, který se umístí na prvním místě získá diplom a reklamu, zbylí dva získají diplom. Soutěž začíná až se zapíše alespoň 8 lidí.

Rok uběhl a už je tu zas.

18. ledna 2012 v 18:40 | [Bloody // BiBi]
Dnes je onen den, den kdy mám narozeniny.
Jak jsem již psala, připadám si částečně jako cvok, jelikož sem se na ně tolik netěšila a upřímně řečeno nemám z nich radost ani teď. Že by deprese z bytí? To tu snad ještě nebylo. Ráno začalo celkem normálně, vstala jsem a dělala obvyklé věci. Ve škole mi popřáli, jsem ráda že si někdo vzpomněl i mimo facebook. Když jsem přijela domů, neubránila jsem se slzám, vše tak dokonale skrývané pod tváří jistoty vyplulo na povrch. Bolest, taková bolest, že jsem myslela že to nezvládnu, že se zas propadnu do onoho bludiště z kterého jsem se tak pracně dostala. Neznomhal jsem se na nic jiného než si pustit Marilyna do uší, obout si boty, bežet a nezastavovat se. Sama nevím proč, je mi zle z té faleše, která obklopuje snad každého v mé přítomnosti, copak to nikdo nevidí? Myslela jsem, že se z té depky asi dneska už ani nedostanu,ale pak za mnou přišla má malá lásečka. Není nic nad to, než když se zeptá jestli si sní nejdu hrát. Tak jsme si šli teda hrát do sněhu, potom jsme šli do lesa a já jí vyprávěla jaké to bylo když jsem byla malá. Miluji jí. Nemám moc lidí ráda i když to tvrdím,ale u ní jsem si jista, že mi na ní opravdu záleží. Nemám rodinu v pravym slova smyslu. Nesedíme u krbu a nevyprávíme si historky a ani mi máma neradí s klukama a podobně. Neřikám, že jsou mi ukradení, to rozhodně ne,ale ona je ta s kterou se cítím opravdu 'doma'. Z předem odsouzeného dne dokázala udělat nevšední, skvělý den. Řikala jsem si, proč vlastně jsem? Ale teď jsem ráda za to že jsem, za to že můžu cítit ten často zmińovaný pocit. Lásku.

Tumblr_lxye2wggzs1qia0zgo1_500_large

Sny jsou jako nekonečná touha, pro kterou jsme často schopni udělat cokoliv.A když se nam sen splni,je to ta nejkrásnější odměna za všechno naše snažení.

17. ledna 2012 v 16:17 | [Bloody // BiBi]
Už zítra.
Zatraceně, připadám si jako svok, každej člověk se na ně těší celý rok a já mám z nich nervy, narozeniny. Nevim proč, měla bych se těši na dárky a těšit se z toho že jsem zas o rok starší,ale nějak mi není do smíchu, ba naopak. Možná je to jen z toh všeho. Doktoři, škola, přátelé... nervy mám jen jedny a ty jsou pomalu na dranc. Každý den jen co vstanu se těším až pujdu zase spát,až si zalezu s knížkou do postele a rázem budu někde jinde. Děsí mě to jak se měním, děsí mě to, že mi na tom záleží, že mi záleží na někom. Nikdy jsem nebyla přející člověk, co by se zajímal o ostatní, vždy dělám jen pro sebe, nezáleží mi na ostatních, tak proč jsem jí dnes bránila? Proč mi najednou vadí to, jak se k sobě lidé chovají? Ne, nejsem slabá jako tenktrát, dokonce ani teď by mě nikdo nepoložil na kolena,ale i tahle menší a u ostaních nejspíše plně normální věc, mě dokáže vykolejit. Někdy když běhám, představzuuji si jak od toho všeho utíkám, nezastavuji se, jen běžím, poslouchám hudbu a přemýšlim. Většinu dnešního dne jsem ve škole 'propřemýšlela'. Podle mě není nic horšího než zmatek uvnitř sebe, protože v tom ti neporadí ani ten nejzkušenější člověk a mnohdy ani ty sám s tim nic udělat nemůžeš. Jsem si vědoma toho, že už jsem dospěla (částečně), uvědomuji si tu změnu, stejně tak jako to, že začínám vyčnívat z davu (To si bohužel neuvědomuju jen já). Každý den,ať už dělám sebenudnější práci si vždy něco odnesu, nějaký poznatek či zkušenost. Vzpomínám si na to co mi psal, když jsem se ho zeptala jak to poznal. Napsal ' Dřív nebo později si uvědomíš, že s tebou není něco v pořádku, že jsi jiný než ostatní, že vyčníváš...'. Ale já nechci, bojím se pravdy, bojím se, že jsem blázen a že tohle všechno je jen má fantazie. Já chci jen... aby už to bylo za mnou, co se má stát stane se...

Favim.com-4616_large

Ian's PhotoShoots 2009 - 2011

15. ledna 2012 v 14:02 | [Bloody // BiBi]
→ 2009
→ John Russo

Ian's PhotoShoots

15. ledna 2012 v 13:58 | [Bloody // BiBi]
Ian's photoShoots in years 2009 - 2011