Říjen 2011

Jenn Curbstomp [001]

30. října 2011 v 12:29 | [Bloody // BiBi]
Jenn Curbstomp. Jenn je 16 let, pochází z New Yorku, nicméně to tam nesnáší a po vystudování střední školy se chce odstěhovat.

B1-r_p_278682_29_lkjlkjh_large

28. 10. 2011 - Nejdůležitější den v historii lidstva

28. října 2011 v 12:48 | [Bloody // BiBi]

Je škoda že si to málo kdo uvědomí a ještě méně lidí se tím řídí..

Kat Von D [001]

26. října 2011 v 13:49 | [Bloody // BiBi] |  Inspiring people

Kat Von D. Určitě jste to jméno už slyšeli a nebo jí alespoň poznáte na obrázkách. Je to známá tatérka. Její tetování už určitě inspirovalo nejednoho člověka. :)

Milion pocitů, tisíc myšlenek, ale jedno jméno. .

25. října 2011 v 21:23 | [Bloody // BiBi]
Tři měsíce o ničem, o falešných nadějích, ale teď je to pryč, tak proč mám pocit, jako by kousek mě chyběl? Tři roky, hodně zážitků, hodně citů, je to pryč, všechno. Bolí to,ale tak je tom asi u všeho.
Poslední dny jsou divný. Divný? To je nevystihující slovo. Myslim že objevuju věci. Neznala jsem jí, ale moje duše jí poznala. Cítim to tak... Ne sakra, co to melu, tohle nejsem já.
Proč ěm to tak ničí? ta faleš, lži, přetvářky kolem mě. Vždyť mě se to v podstatě netýká. Nejspíš už se na mě podepsala ta samota, nervy mám jen jedny a ty jsou pomalu na dranc. Tyhle poslední události ve mě něco zlomily, něco co sice pujde slepit, ale velmi špatně... Nevim už co mám psát, cejtim uvnitř sebe jen prázdnotu... A nic jinýho.

Líčení podle Amy Lee

16. října 2011 v 15:44 | [Bloody // BiBi] |  Tutorials
Tady máte pár fotek a tutorialů jak se líčit podle Amy

Na světě existuje jen jedno hrdinství: vidět svět takový jaký je a milovat ho. ;)

15. října 2011 v 13:34 | [Bloody // BiBi]
Evav6t_large Zdravím. :) Čím bych začala? Takže asi jako vždy, mé pocity, má nálada. Má nálada? Těžko říct, momentálně je mi fajn,ale co bude za 30 minut se říct nedá. Teď moje pocity. Zatraceně, tak to je ještě těžší. Já vlastně nevím co chi. Nevím co cítim a nevim co mám dělat, hledám oporu aspoň v knížkách, které mě vytrhnou z reality do svého báječného světa. Momentálně už po druhé čtu školy noci. Uaa, no neni ten Kalona dokonalej? :3 Jsem zvědavá jak to dopadne,protože ty poslední dva díly jsem ještě nečetla. :D Ale zpět k mím pocitům, kašlu na to. :) :D Co jinýho se dá dělat,nějak extra mě to netrápí, za ty roky jsem se naučila přijmout realitu takovou jaká je, už dávno nemám růžové brýle. To je podle mě obdivuhodné, protože né každý to dokáže, většina lidí si to prostě nechce přiznat a topí se neutále ve falešných nadějích. Ale já už jsem přece jenom něco zažila. Co nového? Nic. Jak jinak. :D A jak se máte vy? :) Co škola? :) Co váš pohled na svět?

MY FAVORITE SITES

9. října 2011 v 11:14 | [Bloody // BiBi] |  MY TIPS


Jedna z najťažších vecí je byť kamarát s niekym koho lúbime , len preto aby sme ho úplne nestratili..

7. října 2011 v 17:00 | [Bloody // BiBi]
Nálada nic moc, jako obvykle. Nemám na blog moc času, vkuli škole a taky kvuli mímu zdraví... Já už tak nějka nevim co mám dělat... Asi prostě nedokážu přijmout to, že už to nikdy nebude jako dřív... Zatraceně, já se chci tomu blogu věnovat a nehorázně mě to štve, snad si o výkendu udělám čas.. :/