Září 2011

Christopher James [001]

28. září 2011 v 10:45 | [Bloody // BiBi]


Marilyn Manson - mOBSCENE

26. září 2011 v 20:50 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC- Songs

Marilyn Manson...
Psychopán :) Ale hlas a písničky má víc než vynikající! :))
Tahle se jmenuje mobscene a zaujala mě i svým videoklipem :)

Kecy, kecy a zase kecy :)

24. září 2011 v 11:14 | [Bloody // BiBi]
Blab,bla, bla.. :D to bylo zas keců že se budu blogu věnovat :)
Tumblr_lk4jq8p5hd1qfcbv7o1_500_large
Tak nějak prostě zapomínám a nemám čas :/ Tak aspon oběhnu affs a budud se snažit zařadit na úroveň, na jaký jsem byla dřív.. :D :) Jinak se mám celkem fajn, nic nového, vše při starém. Bohužel tyhle kecy nejsou jen kolem blogu,ale jsou i v realitě, to bylo řečí že se změním a podobně :) Ale to se asi stává každému ;) Už tak nějka nevím co říct:) Tak zatim :)

Realita nebo sny?

21. září 2011 v 16:21 | [Bloody // BiBi]
Ahooj :)

Tak se zase ozývám... Čím bych začala,je tu pár věcí o kterých bych se ráda zmínila,přece jenom je to muj blog,kde sem si dřív psala všechny mé pocity,bohužel teď už si sem píšu minimum.. :/

Poslední dny jsou opravdu divný,každej den je uplně stejnej, bezbarvej, tichej, ničím zvláštní. Každej den uplývá strašně rychle, probudím se a už jdu zase spát. Každej den,stále dokola,mám pocit že z tohohle kolotoče snad nevylezu. Jako by to nestačilo, ty sny poslední dobou. Je to víc než šílený. Jeden sen se mi zdá každej rok,ale jen jednou. Je v podstatě furt setjnej - Jsem někde u regálů voňavek,myslím že je to tescu, prohlížim si je a něco hledám, pak tam přijde jeden kluk něco mi řekne, on ví kdo jsem,ale kdo je on, to já netuším, zeptám se ho jestli mě zná a on na to dopoví že jo, tak já na něj jak se jemnuje on řekne nějaké jméno, je divné a těžko vyslovitelné, pak se mě zeptá na nějakou otázku, vše je pokaždé stejné,ale ty otázky se lišej.. Je to strašně divný... Nevim co to má znamenat... Pak je tu ten druhý sen,který mě tak děsí, možná si budete myslet že jsem se zbláznila, tento sen je spíš pro ty co ví že je "druhej svět". Tento sen se mi zdá už dva týdny,ale každej tejden jen jednou a jsou tam jiný okolnosti. Před týdnem -- Byla jsem někde na výletě s rodinou, šla jsem do krámu si něco koupit a když jsem vyšla, nikde,nikdo nebyl, byla jsem tam sama, úplně sama. Věděla jsem že to udělal on, utíkala jsem pryč od něj, chtěla jsem aby je všechny vrátil, aby už mě něchal bejt,ale on nechtěl přestat,když už viděl že to asi nezvládnu, obnovil realitu. Najednou jsem se procházela s kamarádkou kolem mostu. Tím to končilo. Předevčírem -- Byla jsem doma, vše bylo tak nějak normální,nebo jsem to tak cítila, v domě však bylo něco neobvyklého, byl tam můj děda, byl tam dvakrát,jednou normálně a jednou modře, to mělo značit mrtvolu. Můj děda ovšem zemřel už před dvouma rokama. Najednou jsem vycítila že někde tam je on. Zničehonic už jsem tam byla zas sama, utíkla jsem domem, pryč od něho, křičela jsem na něj ať už toho nechá, prosila ho... Bylo to uplně to samé. Nechtěl s tím přestat,až když viděl že jsem na tom fakt špatně přestal a vše obnovil. Když jsem se probudila bylo to strašně divný, pokaždý,nedokázala jsme rozesnat jestli to byl sen nebo realita. Vim že se mnou chtěl komunikovat, vim že na tom snu bylo přece jenom něco pravdy, a to byl on, mám pocit že mi chtěl jen naznačit co dokáže... Mám z toho divný pocit, ale teď k normálnímu životu ;) Mám se celkem fajn :) Škola sice nic moc,ale snažím se :D .. Já nějak tak nevím co bych napsalal,článek je dluhý až až :D .. Tak zatim a jestli by jste věděli něco o někom kdo měl nějak podobné sny nebo tak, ozvěte se mi, děkuju předem :)

Ian 001

18. září 2011 v 16:42 | [Bloody // BiBi] |  IAN SOMERHALDER - GALLERY

Tumblr_lro38qwzqo1qe3nyho1_500_large

No není k sežrání? :3

Konec velké pauzy -_-

11. září 2011 v 14:24 | [Bloody // BiBi]
Jsem zpět.

Blog už mi chyběl,když jsem viděla ostatní blogy, ty skvělé dessy, články, uvědomila jsem si že bez blogu to prostě nejsem já,nevím co přijde,třeba ho zas budu muset zastavit,ale to už je otázka času,ale teď doufám že by mohl fungovat na 100%. Affs mi budou muset odpustit,ale myslim že tyhle blogové pauzy,jednou potkají každý blog. Co se týče affs, budu je mazat podle toho, jak obýhaj, jak komentují a jak se mi líbí jejich blogy.
Toť vše. :)