Červenec 2011

Mám se normálně.

31. července 2011 v 18:52 | [Bloody // BiBi]
Teď jde ovšem o to co považuju za normální. Problém je v tom že ani já sama nevím,ale kdyby mi někdo napsal jak se mám, napsala bych že fajn,ale fajn se nemám, ve skutečnosti se mám ,,nic moc". Člověk chce za svůj život hodně věcí, ať už jde o věci na které lze šáhnout nebo o věci stránky psychycké, chce toho moc, nevim jestli je to tak u všech, ale u mě bohužel jo,neni to jen o tom že když něco chci a mám to že mě to přestane bavit,to bych za chvíli už nic nechtěla, tohle je už bohužel o mě a o to horší to je , jelikož s tím už nic neudělám. Mám věci o kterých sní leckterej člověk, měla bych být šťastná, mám rodinu která mě má ráda, kluka se kterým sice nechodím,ale je pěknej a ke všemu mě má opravdu rád, přátelé s kterýma se nasměju,ale stejně mám depky a je mi smutno. Když jsem si dneska četla Kurtův dopis na rozloučenou napadlo mě že bych se o tom co cítim mohla vypsat do článku,koneckonců je to můj blog, můj svět, píšu si tady vlastně muj deníček. Nechápu to. Ostatní holky a nejen holky by na mím místě skákaly radostí. Možná jsem nevděčná, možná si neumíám vážit věcí. Ale tohle už nezvládám, nedokážu pořád
chodit s falešným úsměvem a klamat lidi.Nemám
se dobře, není mi do smíchu, nejsem šťastná. Je to na mě moc rychlý, neřikám že ho nemám ráda, mám a jak,asi ho už začínám milovat ... ale to tempo kterym to jde je moc rychlý, už nemůžu dál,užírá mě to uvnitř, toho pocitu se nejde zbavit... Jdu běhat, poslouchám hudbu, dívám se na film,nic mi nepomáhá... Já už nemůžu jít dál přes všechny tyhle překážky,protože to nedokážu... V tom je ten problém.. Jde o to že to všechno za co by ostatní dali bůhvíco mě bolí, ničí... Stejně jako Kurta, někdy mám pocit že jen on by mě mohl pochopit, chybí mi. Chci aby žil,abych mu mohla napsat dopis abych mohla zvěřejnovat jeho nové fotky... Už ani nepíšu ty přihlouplý smajlíky... Protože tohle už neni o smajlikách ani o ničem jinym,tohle je skutečnost, skutečnost která mě tak moc ničí.........

:O ..

31. července 2011 v 14:30 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC - Singers

No.. Podle mě je to dost dobrej obrázek.. Každej kdo poslouchal Nirvanu a znal Amy Winehouse by měl asi vědět co zachycuje...

WTF?!

31. července 2011 v 13:19
Už druhej den se mi ukazuje že muj blog navštívilo 0 lidí,což je asi blbbost,komentáře přidávat nejdou... :// Co to má sakra bejt?! :///

Picty na téma... [ Heels]

29. července 2011 v 11:29 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Picty na téma
podpatky.. Já mám doma jen jedny,ale fakt se mi některý líběj :) Určitě si do budoucna plánuju ještě jedny koupit :D :) a váš vztah k podpatkům? :)

Tumblr_llm126zsbf1qax5zzo1_500_large

Picty na téma... [ Tatto ]

26. července 2011 v 22:01 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Picty na téma
Můj vztah k tetování? Tetování se mi strašně líbí,ale všeho smírou, teď si budu dávat jen hennou tak mi držte palce ať se to povede :) Ale až mi bude 18 určitě si nějaký dám :) Hennou totiž nejdou barevný :/ A co váš vztah k němu? :) Těch obrázků je tu hodně :) Mě se líběj skoro všechny,ale na sebe bych si je nedala :D

Tumblr_lou6n7rmcb1qck6lso1_500_large


love peace and empathy :)

26. července 2011 v 21:30 | [Bloody // BiBi]
Ahoj! :)
Tak po delší době se opět ozývám :) Nálada? Úžasná,spostu novinek,ale na blog se mi to teď psát nechce až časem :)
Tumblr_loxovsbz5u1qam9bmo1_500_large Uáá.. Po dlouhé době opět ten pocit štěstí.. :) Už mi to taky chybělo... :) Prázdniny se snažim užívat a celkem se mi to daří. A co vám? Jak se máte vy? Tenhle týden mám poněkud nabitej, zítra nemám čas,dneska sem neměla ani včera.. :/ ještě musim stihnout jít ven s mojí kámoškou a pak s ním.. ♥ :D Heh :) .. Takže si to domyslete.. :) Jinak už jsem dlouho nepřidala článek vlastní tvorby, který by zajímal většinu lidí, docela mě to štve, návštěvnost se drží kolem 50 lidí denně což je podle mě docela chabý :/ Pak většina mích affs není aktivní... :/ Né že bych je já nějak extra obýhala,ale znáte to.. Přijdu k nim na blog a je tam článek kterej už sem viděla snad 20krát jak jsou neaktivní.. :D Proto ty nejduležitější mám v elite,tam jsou ty blogy které mám ráda a mám si na nich co přečíst a nebo mám k jejich majitekám/lům nějakej vztah :) Doufám že mi ta nálada vydrží.. :) Jinak jsem sem přidala dávku pořádnýho deathcoru ne všem se tenhle styl hudby líbí,ale já ho prostě zbožňuju,jasně na nirvanu, soad atd.. to nemá,ale prostě :D tenhle styl je taky moje srdeční záležitost O:)
Bag-bracelets-fashion-grunge-rings-studs-favim.com-77841_large

  • Bleskovka
  • Jak si užíváš prázdniny?
  • Jedete někam?
  • Co řikáš na deathcore?
  • Líbí se ti tento blog?
  • Co by si zde změnil/a?Deathcore! [001]

26. července 2011 v 12:12 | [Bloody // BiBi]
tak tenhle článek,nebo spíše ta hudba v něm se asi nebude líbit všem no,ale napište mi svuj názor :D O:) Mě se líbí,miluju deathcore :) Pokud se i vám líbí určitě podpořte tuto stránku na facebooku :DEATH FUCKING CORE: všechny tyto písně mám totiž z ní :)

Pleť – základ tvého vzhledu

25. července 2011 v 17:49 | [Bloody // BiBi] |  MIX O SCENE
Péči o pleť se často nevěnuje dostatečná pozornost. To, že ti sem tam vyrazí nějaký ten
pupínek, je pro tebe úplně normální. Neřešíš ani nijak zvlášť nějaké nerovnosti pleti, o kterých se tak často zmiňují známé herečky v reklamách. Tak to takto dál nejde...


System of a Down [001]

25. července 2011 v 11:30 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC - Singers
System of a Down je metalová hudební skupina pocházející z Los Angeles v Kalifornii. Její název se někdy zkracuje na SOAD. Mimo jiné zpívá ve svých textech proti genocidě. Sami členové skupiny neradi označují svůj styl za nu-metal, jak to někteří dělají, říkají prostě že hrají svůj styl - styl System of a Down.


Tarot - Jak na něj

23. července 2011 v 16:14 | [Bloody // BiBi] |  Magie - Others
Předem chci upozornit že článek je vlastní tvorby a chtěla bych poprosit aby ste ho nekopírovali a když už tak se zdrojem,děkuji.

Tumblr_ln2ns4wetk1qid2ha_largePoložíš otázku kterou buď vyslovíš nahlas,nebo na ní budeš intenzivně myslet, zamícháš karty,důležité je to že pokud je výklad pro tebe musíš míchat karty ty sám! pokud je výklad pro kamaráda,položit otázku a míchat musí on. Vyložit karty umí leckodo,těžší je už jim porozumět a z toho co je tam napsané složit nějaký "příběh". Napíšu sem jednoduší výklad,který se skládá z tří karet. Když máš karty zamíchané,vezmeš si tři karty zeshora a od leva je vyložíš,když máš hotovo otočíš kartu uprostřed (středovou kartu). Ta vyjadřuje Jádro otázky/problému,poté otočíš tu co jí předchází(výchozí kartu),takže tu kterou jsi položil na zem jako první tam symbolizuje to,co problému předchází a na konec otočíš tu poslední(výslednou kartu) ta vyjadřuje vyústění problému. Teď už jde jen o to si přečíst význam,pochopit a složit "příběh",toť vše. :) Mě osobně karty docela pomohli a věřim jim,ale je třeba si uvědomit že osud není nemněnný ;) Hodně úspěchu ve vykládaní karet a do komentářů můžete napsat svoje zkušenosti :)

Úvod do studia demonologie

22. července 2011 v 19:36 | [Bloody // BiBi] |  Magie - Others
Tumblr_llr6ckm9d61qddn25o1_500_largeDemonologie je odvětví magické vědy, které má za cíl evokaci čili vyvolání démonických bytostí
, získání hmotného prospěchu a nebo vědomostí od těchto bytostí a jejich následné zažehnání.Moderní magie chápe démonické bytosti nikoliv jako mytologické postavy z křesťanského pekla a nebo jiných náboženství, ale jako části lidské psychiky, přírodní síly a nebo archetypy kolektivního nevědomí.Podstata evokovaných bytostí není fyzická, okultisté o nich hovoří jako o astrálních entitách (astrál je jemnohmnotná sféra nadřazená hmotnému světu), psychologové označují projevy běžné při magických evokacích, jako halucinace a nebo projekce nevědomí.O psychologickém původu démonů hovoří též to, že podstata evokovaného démona musí mít svou opěru v mágově psyché.Velice pozoruhodné je, že tzv. Astrální entity dovedou ovlivňovat realitu, například dovedou jakoby "zhmotnit" různé předměty (tento jev je znám i ze spiritistických seáncí), přinášet mágovi do života série neobvyklých událostí a nebo splnit mágova adresovaná přání.

Tarot a otázky

22. července 2011 v 17:32 | [Bloody // BiBi] |  Magie - Others
Tumblr_lo4p3rxj3i1qdtveao1_500_largeS Tarotem se pracuje obvyklým způsobem - výklad karet a spousta otázek
Otázky jsou vždy specifické a rozličné dle člověka a jeho problému (karmy).
Příklad otázek, které můžeme pokládat
(měli by být otevřené = tedy odpověď by neměla být ANO/NE):


Jak vytvořit „coontails“

21. července 2011 v 16:59 | [Bloody // BiBi] |  MIX O SCENE

Určitě tento trend znáš.Můžeš zkombinovat jakékoliv dvě barvy. Určitě ti neuvěřitelně oživí tvůj účes. Navíc to není vůbec složité. A pokud se zatím neodvážíš si vlasy nabarvit, zkus použít řasenku na vlasy.

Ze všeho nejdřív si připrav lepící pásku, kterou nastříhej na čtyři až pět centimetrů dlouhé proužky. Záleží na tom, jak tlusté pramínky si budeš chtít barvit. Potři ji lehce kondicionérem. To je dobrý trik, aby si ji po celém barvícím procesu vůbec mohla sundat.
Vyber pramínky vlasů, které si přeješ nabarvit, a pořádně je odděl. Zbytek dvlasů obře sepni, aby ti potom nezavazely. Jestliže máš vlnité nebo kudrnaté vlasy, nejprve si je narovnej. Barvení pak pro tebe bude jednodušší. Nejlepšího efektu dosáhneš pokud všechny barvené vlasy budou stejné délky.
Nalep proužky na pramínky vlasů. Mysli na to, jak chceš barevné proužky široké. Zkontroluj, že jsi je nalepila pořádně, aby se pod ně nedostala barva.
Teď už můžeš připravit barvu, kterou jsi vybrala. Pořádně si přečti návod, každá barva je totiž jiná. Tak a už ji můžeš bezobav nanést. Můžeš použíš prsty, ale lepší by byl štěteček. Pro jistotu druhou rukou přidržuj pásky, aby barva pod ně určitě nevnikla. Po aplikaci je potřeba vyčkat, normálně to bývá kolem půl hodinky. Mezitím si připrav šampón a kondicionér.
Když už konečně uběhne indikovaná doba, opatrně začni oplachovat barvené pramínky. Postupně odstraňuj pásku. Nakonec omyj šampónem a ošetři kondicionérem. Teď už stačí jen vysušit, vyžehlit a užívat si super vlásků!
Zdroj :

Anglické citátky s překladem

21. července 2011 v 15:10 | [Bloody // BiBi] |  citáty

Dess 0.2

20. července 2011 v 19:29 | [Bloody // BiBi] |  Free desings
Osoba: Kurt Cobain
Spokojenost: 74%

-FREE- (Napiš do komentů a dám ti ho nebo nastavím)


Vyhodnocení ankety,nová anketa [001]

19. července 2011 v 17:48
Takže,je na čase dát novou anketu a jak dopadla ta předchozí?

Otázka zněla: Vaše nejoblíbenější upíří knížka je?
Dole naleznete odpovědi.
Děkuji všem kteří se zúčastnili hlasování a nová otázka zní : Nejsympatyčtější upíří lovec je...?

HLASOVAT MŮŽETE ZDE: http://blueboard.cz/hlasovat-kecw

Vaše nejoblíbenější upíří knížka je.. ?

Upíří Deníky
38
Škola Noci
16
Vampýrská Akademie
10
Celkem hlasovalo: 64


Kusovka [004]

19. července 2011 v 14:51 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Kusovky

* Omalovánky ^^ *

Novinka

18. července 2011 v 19:36 | [Bloody // BiBi]
Ahoj brouci,tak se zas ozývám :)

Novinky? mám :) Takže s ním.. Byli sme venku a všechno bylo super,zase sme pokecali :) A pak mi napsal že mě má rád... :) Takže jsem happy :) Jinak se mám celkem fajn :) a co vy? jak se máte? :) No nic,nějak mě nenapadá co sem ještě napsat tak zatím.. :)

Dvě s krásnym textem... :)

13. července 2011 v 21:13 | [Bloody // BiBi]
Ty texty.. ♥ :)

SKIPE - Jsi ztracenáKillaz - chtěl bych tě svlíctKaždý večer před spaním na Tebe myslím a říkám si kdyby...

12. července 2011 v 16:26 | [Bloody // BiBi]
Nikdy by mě nenapadlo že se mi tohle stane i v realitě...