Červen 2011

Beirut - Nantes

30. června 2011 v 11:20 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC- Songs
krása melancholická .. :) Mě se prostě líbí,taková na pohodu :)


Nakladatelství XYZ chystá..

29. června 2011 v 20:03 | [Bloody // BiBi]

Nakladatelství XYZ chystá..


Možná jste už zaznamenali časkou fantasy novinku s názvem Odstíny života od začínající autorky Lusy Adams (spíš než o pseudonym se jedná o poangličtění jejího jména Lucie Adamová). Myslím, že netřeba se o knize dále rozepisovat, protože veškeré informace, které můžete potřebovat, najdete na skvěle propracované stránce
OdstinyZivota.ic.cz. Od nakladatelství mám slíbený i recenzní výtisk, takže se brzy můžete těšit i na recenzi knihy.


Navíc mohu prozradit, že pro nás nakladatelství XYZ v tomto roce chystá zase pořádnou zásobu do našich knihovniček, jedná se o knihy:
Vlkodlaci a upíři v českých zemích - záhadologická kniha
Spojení krve - nemá nic společného se Spojením krve ze série Tanyi Huffové, jedná se jen o shodu názvů
Svět za světem - upíří románek
Skutečná upíří princezna - taktéž něco pro romantické duše

Můj blog - Můj svět

29. června 2011 v 19:52 | [Bloody // BiBi] |  Články na téma...
Takže... tady mám článek na téma... blog.

Můj blog. Co pro mě znamená? Můj blog pro mě znamená hodně,je to deníček kterej mi dokáže poradit a utěšit mě. Na blog si zveřejňuju své pocity,myšlenky,nápady, zkrátka to co mě napadne. Vyzní to divně,ale je už mou součástí,nevim co bych si počala kdybych ho neměla,jak už jsem se zmínila slouží mi také jako deníček. Na něj můžu zveřejňovat své názory a záliby díky němu můžu najít i lidi s kterýma si rozumím a májí stejné zájmy. Má blogová historie není příliš pestrá, to je myslím dobře. Toto je můj druhý blog první byl "www.baruska567.blog.cz", ten jsem ukončila jen proto že se mi nějakou dobu nešlo na něj přihlásit, nedokázala jsem to bez něj prostě vydržet :D Dále jsou tu ty články a spřátelené blogy. Články... Co bych k nim dodala, mám hodně rubrik,ale nejčasteji píšu asi do "my diary". V poslední době píšu jen sem. Teď to změním. Díky článkům se dozvim co se děje také se dozvim důležité informace a snad se i trochu "poučim" :D . Základem každého dobrého článku je podle mě to aby měl hlavu a patu. A pak ještě dobře promyšlené téma a né plácat nějaké kraviny,přiznávám se,přesně tohle já někdy dělám :D Ale tak co.. :D Affs.. Ke všem mám určitý vztah,jak k jejich blogu tak k jejich majitelům :) Zajímám se i o grafiku,tohle je místo kde jí můžu zveřejnit a vyslechnout si pochvaly i stížnosti :) Zkrátka a jednoduše muj blog má u mě důležitou funkci. Už sem si na něj zvykla a asi už si neodvyknu.. :)

A co vy? Jaký máte vztah ke svému blogu? Co pro vás znamená? A jaká je vaše blogová historie? :)

Omluva... :D

28. června 2011 v 16:47 | [Bloody // BiBi]
Nazdar :D Chci se omluvit za včerejší článek,myslela jsem si že blog je místo ,kam můžu psát téměř cokoliv,ale asi jsem se zmýlila no :P Bylo to chvilkový,depka.. Takže pardon,jinak dnes se mám fajn,zatím,přidám sem dnes aspon jeden článek (doufám) ,ale znáte mě:D Na mě v tomto ohledu není spoleh,chci se začít věnovat blogu,jak jen to jde,ale až od příští ho týdne... Proč? jedu teď na tejden pryč,takže by to nemělo cenu.. :) A co vy jak se máte? My už se neučíme a vy? Zítra máme sportovní den :D Cháá :D stejně cvičit nebudu :P Je na to moc teplo :D No nic já zas končim protože mě napadaj samí "krabiny" :DD Ale aspoň mi ten článek přidal návštěvnost :3 Tak cs :) a mějte se :P :)

Magie - Má slova k ní.

26. června 2011 v 15:39 | [Bloody // BiBi] |  Magie - Others
Magie? takže za prvé muj vztah k ní,co si o ní myslím a poté zkušenosti.. Muj vztah k magii? Je velice dobrý,o magiii se zajímám a miluji jí,k magii patří magické bytosti,třeba jako upíři,démoni,andělé a podobně. Magii miluuji,magie pro mě hodně znamená,už od malička mě fascinovala vždy mě k ní něco táhlo, však také koukejte na mé články,ale ne na ty novější, ale na ty dříve,teď již na blog nemám bohužel moc času.. Co si o magii myslím? Že magie opravdu existuje,to si nemyslím, to vím,základní druhy jsou bíla a černá,já osobně upřednostňuju asi černou,jak jinak,vždyť já sem přeci celá zkažená ;) :D Proč tomu tak je? Možná proto že jsme si prošla spousty černými chvílemi,a když si to tak probírám v hlavě mé vzpomínky jsou převážně černé,černá pro mě symblolizuje smutek,moc a dokonalost. Také proto že spoutu rituálu v černé magii je užitečných pro nejen nás, lidi,ale také pro ty dokonalejší. V magii celkově jde jen o to správně vykonat rituál a hlavně v to věřit!. Magie nám přináší štěstí,zkázu,uspokojení,naději,ale takém nám tohle vše může vzít. Magie není nic jednoduchého v magii potřebujete určité praxe, a když ej nemáte? Většinou se to všechno zvrtne. Já sama vím, že jak do magie zapadneš není cesty zpět,a dvojnásob to platí u té černé. Mě je to už nějak jedno,já svou lidskot ztracím již od mích dvanácti let,nevim jak to říct,ale nesnášim lidi,jsou to prolhaný svině,který neuměj přiznat svou chybu,však se taky řiká "chybovat je lidské". Ano lidské... pouze a jenom lidské. Mé zkušenosti? zatím nic moc,ale vím.. že mě čeká skr magii hodně dlouhá cesta,vím to.. Zažívám to co jiní lidé ne,jsem zatím jen člověk,ale kdoví co přinese budoucnost a já věřím že má budocnost ať už je lidská nebo ne,což doufám že nebude, je skrz tohle světlá pro mě... Koukněte se na spostu filmů o ní,jsou to sice jen filmy,ale některé jsou založeny na pravdě, je to dar... Ti dokonalejšíí ho mají všichni a od narození a lidé jen někteří mají ho také od narození,je to jejich osud,ale je jen na nich zdali ho vyplní nebo ne. Já ten svůj určitě...


Kusovka [002]

19. června 2011 v 20:26 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Kusovky
O_o


Nazdar :3

16. června 2011 v 17:29 | [Bloody // BiBi]
Čus :)
Tak jsem zas tu ;) výlet byl skvělej :) obnovila se stará přátelství a vše se dalo zas do kupy :) Jinak v sobotu mě čeká slunovrat už se těším jak na ten slunovrat tak moje kámoška bude slavit narozky takže si to dovedete představit :3 A jinak "on" pro kterého byl článek "pro tebe".. absolutně žádná budoucnost? už mi zas nepíše,prostě nic,vždy musim psát já jemu,je z dálky a je to divný prostě.. Už měl ve vztahu zas další holku.. Takže to asi nemá cennu.. Nový objev? Ubec.. Asi to tak je lepší no :3 A co vy jak se máte? Jak si užíváte léta? ^^ Já skvěle, máme na zahradě bazén ^^ Takže jsem v něm každou chvíli když přijedu domů,začla sem zas běhat a navíc můžu bejt dočasně denně jen jednu hodinu na compu,takže se snažím aspoň psát články a tak trochu obíhat :) Poté, 4. července jedu na tu chatu s kámoškama,takže zas tady nebudu :/ docela mě to štve no.. Uáá už mám zase návštěvnost 20+ :( .. Taklže musím bejt víc aktivní ať chci nebo ne.. Navíc si budu muset taky promazat affs,tohle opravdu nemá cenu.. Ale stejně to dopadne zas tak že si vymažu jednu max. dvě a ostatní nechám protože je mám ráda :3 No nic, končim Aloha ^^


Nebudu tu.

12. června 2011 v 10:33 | [Bloody // BiBi]
Čau :)

Takže tento článek je hlavně pro mé affs :) Teď tu dva dny nebudu,tak abyste s tim počítali,jedu totiž na výlet se školou do hor... Budu stoupat asi 10 km do kopce!:DD a pak budu vstávat ve 4 ráno abych viděla východ slunce,takže celkem náročný dva dny.. :D a pak domů O:) Mé plány na tento týden týkající se blogu? Ještě ani nevím, ale rozhodně se chystám minimálně dvakrát do týdne oběhnout affs,já vím v poslední době na to kašlu,ale je to těžký,mám celkem dost affs.. A problém je v tom že všechny mám ráda,jak jako lidi, tak jejich blogy a články.. :) Budu se snažit udělat si víc času na blog,ale problém je i ve škole,poslední testy,rozhodující o známce.. Takže musím fakt makat,pak také přátelé,samozřejmě kromě blogového světa mám i ten reálný takže se taky snažím strávit co nejvíc času s přáteli už jen proto že se snima přes prázky moc neuvidím... Na prázky si plánuju tábor do chorvacka,pak na chatu s kámošema a pak ty rodiné výlety... takže by se dalo říct že mám celkem nabité prázky.. No toť vše.. mějte se hezky :)


Život na ruby

6. června 2011 v 17:57 | [Bloody // BiBi]
Život by měl začít smrtí a ne obráceně. Zkus si to představit :
Ležíš ztuhlý v zatuchlé hlíně, je tma a najednou se začneš hrabat vstříc světlu.Vylezeš na světlo boží,jdeš do domova důchodců,odkud Tě za pár let vyhodí,neboť omládneš.Protože máš tučný důchod a naspoříno,budeš jezdit po lázních a hrát golf.Na uvítanou v práci dostaneš zlaté hodinky a přestože začneš pomalu,docela pomalu pracovat,budou se lidé kolem k Tobě chovat velice mile a laskavě.Až skončíš s prací,budeš studovat na vejšce.Máš dost peněz,aby sis užíval studentský život plnými doušky.Zkusíš to s drogami,v hlavě nemáš nic jiného,než opačné pohlaví a celý den si můžeš nalévat alkohol do palice.Až z toho dostatečně otupíš,nastane čas jít do základní školy,kde budeš rok od roku blbější až z ní konečně vyletíš.Potom si budeš pár let hrát na pískovišti,9 měsíců se budeš válet v děloze a svůj život ukončíš jako ORGASMUS! No nebyla by to paráda?

Protože po dlouhé době zažila zas pocit štěstí!! ♥

4. června 2011 v 20:38 | [Bloody // BiBi]
Nazdar děcka :)
Ták po dlouhé době a nečekaně jsem zažila pocit štěstí :) a to díky nim ♥ a taky němu ♥ Mám skvělý kámoše :) Strávim s nima téměř každej den a páteční večer byl jen důkazem jak moc jsou skvělý a jak je mám ráda :) Dokázali mě vzít z tý hnusný reality vytáhnout a také z toho kolečka který se furt opakovalo,taky bych tímto chtěla nadobro skončit s žiletkou, bude to těžký,ale musim to zvládnout... A navíc.. Dnes sem si po dlouhý době psala s ním,pro kterého byl článek "pro tebe"... a dopadlo to celkem dobře :) Mám se fajn :)

Protože opět vím co je to ten pocit štěstí... ♥

Lee Malia dnes slaví svoje 25 narozeniny!

4. června 2011 v 9:06 | [Bloody // BiBi] |  Bring Me The Horizon
Lee Malia dnes slaví svoje 25 narozeniny. Přejeme mu tedy vše nejlepší ! :)


Nejvíc na životě miluju tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný

1. června 2011 v 19:09 | [Bloody // BiBi]
Nemám co dodat k tomu názvu článku,je to už neuvěřitelný :D Ne já se jen tlemím.. Grr... To nejde popsat slovy tohle období,všechno na hovno! škola,rodina,kámoši vše na čem mi záleželo jde jednoduše do prdele,nervy mám jen jedny a ty jsou pomalu,ale jistě na dranc.. Bojim se.. Toho že už mě neokáže udělat šťastnou nic kromě prášků,nechvi do toho všeho zase spadnout,ale dnes i včera...Prostě to teď neni pro mě moc hezký období,Takže se chci omluvit s vím affs že nebudu asi moc obíhat ... Dost vylejvání vzteku tady na blogu.. Jak se máte vy? A jak to vypadá s blogem na tento týden? To je zatim ve hvězdách. Ale asi pár článků a pár obrázků ;) No nic tak čau :)

Kusovka [001]

1. června 2011 v 14:47 | [Bloody // BiBi] |  GALERY - Kusovky


Nepotřebuje komentář ~