Květen 2011

Opravdu nemám dobrou náladu...

31. května 2011 v 19:29 | [Bloody // BiBi]
Čau, jak už asi čtete název článku do jde vám to,opravdu zas nemám dorbou náladu. Všechno už mi leze krkem,je mi na nic,mám divnej pocit a kdyby jen to... Jednoduše mám depku... A stim prostě nic neudělám.. Bohužel žádnej lék na ní neznám,takže mám smůlu,budu se muset z toho vypsat. Teď mi připadá že je všechno na nic,že mi nikdy nebude líp a že mi už nikdo nikdy nepomůže,že navždy se budu trápit a mít smůlu. Ano,ty depky mám čímdál tím víc silnější... Bohužel to došlo do takové fáze že se občas klepu a je mi na zvracení,není to moc hezkej pocit,a skoro nikomu bych to nepřála. Možná to dělá ta zasra*á intuice a nebo je to klasická deprese... Těžko říct ale vim že už to takhle dlouho nesnesu aniž bych něco udělala, Zatím se držím. Teď je tu ovšem otázka, na jak dlouho? To já sama nevím,ale tohle zašlo moc daleko.. Ani hudba mi nepomůže a to je špatný. No nic,už nevim co bych na tom měla popisovat,zkrátka je to hnus,kterýho se nejde zbavit...

Pro tebe....

29. května 2011 v 21:32 | [Bloody // BiBi]
Možná to tak má být,možná máš být už jen v mých myšlenkách a vzpomínkách,ale zatraceně krásných vzpomínkách..
P.S. tento článek nedává smysl,ale musela jsem to sem napsat...

Citáty [Reverend Montague Summers,Rousseau]

29. května 2011 v 20:41 | [Bloody // BiBi] |  Ostatní
V rozlehlém stinném světě duchů a démonů není žádná postava tak strašlivá, žádná postava tak obávaná a opovrhovaná, a přesto nadaná tak hrůzyplnou podmanivostí jako upír, který sám není ani duch, ani démon, ale sdílí temné povahové rysy a vlastní strašlivé schopnosti obou. - Reverend Montague Summers.

Jestli jsou nějaké dobře doložené záznamy, jsou to záznamy a upírech. Nic nechybí: oficiální zprávy, příšerná prohlášení vážených lidí, lékařů, kněží, učitelů, kompletní soudní důkazy. A přes to všechno, kdo věří v upíry? - Rousseau.


Taková menší dávka pořádné muziky :D :P

28. května 2011 v 16:05 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC- Songs

Proč zrovna tyhle písničky zbožňuju? Důvodů je víc,líběj se mi.. :) a taky mi připomínaj to období..

nebo spíš jeho.. ono se to neliší.. Chci obojí zpět... Ale tuším že to se mi asi nesplní..Breakdown Of Sanity - Story Of A Stranger

Asking Alexandria - Another Bottle Down


Blind Witness - "Baby One More Notch"


Blessthefall - We'll Sleep When We're Dead


Carnifex - Dead In My Arms

Fucking perfect!!!


Breakdown Of Sanity - The Chosen Ones

Bring Me The Horizon - About them

28. května 2011 v 10:27 | [Bloody // BiBi] |  Bring Me The Horizon
Bring Me The Horizon je kapela pocházející z Britských ostrovů a od roku 2004, kdy byla založena, se nepochybně zařadila mezi špičku současné metalcoreové scény.

Své jméno získala díky filmu Pirati Z Karibiku: Prokletí Černé Perly, ve kterém kapitán Jack Sparrow zvolal: "Now...Bring me that horizon".

Kapelu založil zpěvák Oliver Sykes. Když mu bylo 18 let. v roce 2004 jim nabídla společnost Epitaph Records jestli s němi nechtějí vydat debutové album a bmth souhlasili. Bmth mají už tři studiová alba první Count Your Blessings druhé Sucide Season a třetí There Is a Hell, Believe Me I've Seen It, There is a Heaven, Let's Keep It a Secret. V roce 2009 kapelu opustil kytarista Curtis Ward a kapelu nahradil kytarista Jona Weinhofen.

Bring Me The Horizon
[CLICK CELÝ ČLÁNEK]

Cameron Ugh [001]

27. května 2011 v 21:01 | [Bloody // BiBi]
Cameron Ugh - Cute Boys, Cameron

Oli Sykes [002]

27. května 2011 v 20:36 | [Bloody // BiBi] |  OLIVER SYKES - GALLERY

S-CORE - Než bude pozdě - Text,píseň

23. května 2011 v 17:36 | [Bloody // BiBi]
Nemám ráda tenhle styl hudby,ale S-koreho mám ráda,díky jeho textům,přečtěte si tenhle.. já když to poslouchám spadne mi vždy čelist.. Ne tohle je síla.. Je to pravda,všechno je to pravda... Ty drogy,sex a podobně.... Nemám co dodat,poslechněte, přečtěte to.. STOJÍ TO ZA TO.

Oli Sykes [001]

22. května 2011 v 19:47 | [Bloody // BiBi] |  OLIVER SYKES - GALLERY

Awww... chci být ta holka! :D :))

BMTH - For Stevie Wonder's eyes only

22. května 2011 v 18:45 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC- Songs


For Stevie Wonder's eyes only. Stará, ale jedna z nejlepších.

Je mi na nic..

21. května 2011 v 19:21 | [Bloody // BiBi]
Aloha, Tak se opět ozývám.. Teď projdu affs,vložím pár článku a možná bych mohla udělat tuzměnu.. Ano, to bude asi nejlepší :) Některé afss si smažu.. Ale jak se znám tak maximálně 2.. Mé affs zbožňuju :D Ty které neobíhají a nerozumím si snimi ty smažu.. Taky se chci všem omluvit za neaktivitu... ale zase sem byla jednou reálně "šťastná" tak jsem byla radši venku než na počítai,ale to je pryč... Dnes zase doma.. Čekala jsem to... Je mi na nic,na dnešku mi opravdu záleželo.. Proč se vždycky musí něco posrat..? Ale s tím bych po tom všem,co jsem už zažila měla nejspíš pořítat že? :D Já nevim.. Nelze to popsat.. Je to všechno divný.. Divný období,ale věřím v to, že to zase bude dobré.. Musím... Protože mi už nic jiného nezbývá....Mm.. divnej den... ale zejtra do parku, tak mi bude zasejc krásně :D

17. května 2011 v 15:31 | [Bloody // BiBi]
Ahoj :) Jak se máte? já celkem fajn :) akorát by to chtělo lepší počasí :) Jinak pohodis jahodis :D :) Mmm :) chtěla bych na blogu změnu,ale nějak mě nenapadá jakou :/ :D Asi dess a celkově .. řikala jsem siiže bych tu upíří tématiku mohla na chvíli vynechat s dessu a podobně.. Co yv na to? :D :)

BLESKOVKA

  • Jak se máš?
  • Co na to řikáš? (ohledně článku)
  • Líbí se ti tu?
  • Změny?
  • Tak čau :P :)
A teď písnička na pohodu :D :))


I like it. ♥

14. května 2011 v 13:35 | [Bloody // BiBi] |  FASHION - Mix

Chci bejt malý červený kotě,co si jen hraje a nemusí řešit každej den takový hovna jako já...

13. května 2011 v 18:21 | [Bloody // BiBi]
Čau :) .. Všechny mé pocity se dají shrnout do jednoho souvětí... Nemám co dodat... Nálada na nic.. Bože.. proč jsou lidi takový svině? Už mě to začíná více než srát... Do toho ještě ten pitomej hokej,ne že by mě nějak extra bral,ale přece jenom... Když to vše tak sečtu... Je to na nic... Každej den jen kraviny,kraviny,kraviny nic jinýho poslední dobou neřešim... štve mě to... Mrtě moc.. Ani nemám náladu na blog,což je docela špatné... Jediné co mi tu pitomou náladu zlepší je Nirvana... Protože sem zasranej pesimista! :( a co vy jak se máte?..Já už nebudu psát dál nebo bych byla sprostá... :// Ale zítra se mi snad ta nálada zlepší..

Music*

8. května 2011 v 21:30 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC- Songs
Tak vám sem na dobrou noc ještě dávám dávku pořádně dobrý muziky :P :) tedy aspoň pro mě :)...


*****/*****

clubbed to death - Matrix soundtrack*****/*****

Blade Soundtrack / Vampir


Toť zatím vše :P dobrou :)

Dess - "Im gay" :P

8. května 2011 v 11:53 | [Bloody // BiBi] |  Free desings

Dess -"Im gay"
Spokojenost 85%
V jednoduchosti je krása ;) Pokud tento dess chcete napiště komentář,nebo na email BiBi.3Smile@seznam.cz a já vám ho nastavím a nebo vám ho pošlu a vy si ho nastavíte sami :)

Stake Land,Kazatel

7. května 2011 v 17:17 | [Bloody // BiBi] |  Upíří filmy
Tak a opět sem dávám něco pro příznivce upírů,tentokrát to jsou dva filmy

Prvním z nich je horor Stake land a oficiální anotace distibutora zní:

Amerika, v minulosti vzkvétající země plná nadějí, je nyní uvalena do temnoty. Hospodářství se zcela zhroutilo, města jsou vyrabována a zemí se šíří chaos. Z tohoto popela kdysi vzkvétající země nyní povstal nový druh, upíři. V této temné době žije Martin, lovec upírů, který se snaží za každou cenu dostat na sever země do bezpečí.
Zkráčeně řečeno se Stake landem můžeme vesele očekávat udatné amíky, časté lekačky a tuhnoucí krev v žilách.

Oficiální trailer:


Druhou filmovou chuťovkou potěším spíše příznivce akčnějších filmů. Jedná se o film Kazatel, post apokalyptický sci-fi thriller, zasazený do alternativního světa - do světa zpustošeného staletími válek mezi lidmi a upíry. Příběh se točí kolem legendárního Kazatele-bojovníka (Paul Bettany) z poslední Války upírů, který nyní žije v tajnosti mezi ostatními utiskovanými lidmi v antiutopických městech obehnaných zdmi, ve kterých vládne Církev. Když je jeho neteř (Lily Collins) unesena skupinou krvežíznivých upírů, Kazatel poruší svůj posvátný slib, aby se vydal na fanatickou výpravu a našel ji před tím, než z ní udělají jednu z nich. Na jeho tažení se k němu připojí přítel jeho neteře (Cam Gigandet), mladý šerif ze zapadákova s rychlou rukou na spoušti a bývalá Kazatelka-bojovnice (Maggie Q), která vlastní nadpozemské bojové schopnosti.

A opět tu máme trailer:
Filmy a info by

Upíři mezi námi...

7. května 2011 v 15:48 | [Bloody // BiBi] |  Upíři mezi námi
Tohle je moje tvorba..(tento článek) někteří lidé se mi možná vysmějou,někteří si budou myslet že jsem psycho.. ale tohle co teď píšu vím na 100%... A pokud se vám to nelíbí stačí alt + F4 :)


Upíři mezi námi....

Čím to vše začalo? Jednou jsem hledala na netu něco o upírech(jak jinak) a našla jsem komentář typu.. "jsme upír.pomoc nevím co mám dělat,napiště mi na icq *******" tak jsem si ho přidala už je to přes rok co ho znám... Nejdřív jsem si myslela že mi lhal.. a nemohla jsem uvěřit že je opravdu upír... ale jeho magické schopnosti byli opravdu nadpřirozené... Ale teď vím že mi nelhal.. má intuice mi to potvrzuje,vše sedí... Je to neuvěřitelné, já sama se tomu směju.. muj sen... Mám ho téměř v rukou... Je to strašně.. zajímavé.. to všechno.. a teď něco o nich.. mám pár novinek,které mě samotnou zaskočily... Upír se nestane upírem kousnutím,to je kravina,ale rituálem, tyto rituály jsou dlouhé a těžké... Upíří jsou fyzicky silnější a psychycky rozvinutější než lidé... Také mají větší nadání pro nadpřirozené síly... Každý z nich má vrozenou nějakou schopnost... Někdo jich může mít víc.. Tohle není jako stmívání a podobně.. Tohle je realita.. Upíří jsou všude kolem nás,ale je to jen naše lidská chyba že je nepoznáme...Někdo je upírem od narození,někdo po rituálu... a já? věřím v to že muj životní sen se mi naplní ♥

Co k tomu ještě dodám? věřte,nevěřte upíři opravdu existují... Já jen doufám že vám, mím čtenářům, to budu moct jednou dokázat...


Kurt Cobain [001] / obrázky

7. května 2011 v 15:19 | [Bloody // BiBi] |  MUSIC - Singers

Protože on byl,je a vždy bude legendou...

Kurt Cobain - pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky

Nevěra

5. května 2011 v 18:18 | [Bloody // BiBi] |  Články na téma...
Nevěra? O té můžu povídat z vlastní zkušenosti.... tak uvidíme jak se vám článek bude líbit...


Každopadně... většinou to bývá.. láska → nevěra → konec...
Ale ne vždy... Já si myslím a možná můžu i říct... že když miluješ nepovedeš! I kdybys byla buh vi jak v jinym stavu.. neuděláš to.. protože ten člověk je pro tebe vším... Nevěra je téměř všude... Neznám člověka který by se za celý svuj život nevěru aspon jednou nezkusil..(za celý svůj život!) .. Nevěra je bohužel už běžná a častá věc... ale zároven už se nebere tak jak dřív.. mám kamarádku kterou kluk podvedl dvakrát za dva týdny.. stále sním je.. odpustila mu to... proč? miluje ho.. a věří že se změní.. Těžko říct... Ten kluk je muj bejvalej :D :/ Dnes sem se dozvěděla že mě podváděl s mou nejlepší kamarádkou... co na to říct...? A aby toho nebylo málo rozešel se se mnou protože jsem ho podvedla.. je to zapeklitej příklad co? :D Ale prostě... Vidíte to.. nevěra je všude... je bohužel už běžná...