Seriál - Upíří Deníky

27. března 2011 v 21:15 | [Bloody // BiBi] |  TVD - popis


1. série
Seriál ve stylu Stmívání aneb upíři na střední škole. Sedmnáctiletá Elena se těžce vyrovnává se ztrátou rodičů. Vše se změní, když na jejich školu přestoupí záhadný Stefan. A pak už je to ta známá pohádka: obyčejná holka potká upíra, zamilují se a řaší obyčejné problémy jako každý pár člověk-upír, např. to aby upír nezblajzl svojí družku k svačině. Tahle pohádka je ale jiná v tom, že na scénu přichází Stefanův zlý bratr. Na povrch vychází jejich dávný spor o Katherine, dívku, kterou oba bratři dříve milovali a která se nápadně podobá Eleně. Historie se opakuje a tentokrát bratři soupěří o Elenu. Seriál má nedostatek jakýhkloiv zajímavých zvratů a také dospělých postav. I teta, která se stará o Elenu a Jeremyho vypadá skoro na jejich vrstevnici. Seriál je natočený podle série stejnojmených knih od spisovatelky Lisy Jane Smith.
Moje hodnocení:
Postavy:

Elena Gilbert
Sedmnáctiletá Elena měla skvělý život, dokud neztratila svoje rodiče při tragické nehodě. Od té doby se její život ztrácí v temném ponurém oparu a Elena sama vysedává na hřbitově a zapisuje si do svého deníku. Vše se ale změní, když do jejího života vstoupí tajemný Stefan, který nastoupí na její školu. Přijde láska jako trám. Stefan je však v něčem jiný, než ostatní kluci ze střední, je to upír.

Stefan Salvatore
Upír Stefan se vrací do rodného městečka Mystic Falls, aby našel Elenu, dívku která tak nápadně připomíná jeho dřívější lásku Katherine. Tuto ženu miloval už před celým staletím a díky ní se rozkmotřil i s bratrem Damonem. Historije se opakuje, Damon se vrací na scénu a znovu začíná boj mezi bratry, tentokrát o Elenu.

Damon Salvatore
Damon je ten "zlý" z bratrů Salvatorových. Odmítá držet "dietu" jako jeho bratr a plně holduje lidské krvi, bez ohledu na následky.

Jeremy Gilbert
Elenin mladší problémový bratr, který si užívá drog a záškoláctví.

Bonnie Bennett
Bonnie je Elenina nejlepší kamarádka, její rodina má předky v čarodějkách ze Salemu. Sama Bonnie v sobě objevuje nadpřirozenou moc.

Caroline Forbes
Caroline je sice pohledná mladá dívka, ale v hlavě toho moc nemá. Toho také využije Damon, aby si z ní udělal loutku s kterou může po libosti manipulovat.

by
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dainn BrokenSmile Dainn BrokenSmile | Web | 29. března 2011 v 14:19 | Reagovat

Pár krát som ho videla, ale tí upíry ma nejako nezaujali ani v tomto prípade :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama